Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.

ATV HD TV izle
Tam adı aktüel televizyonu olan Atv, ilk olarak 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. Bugünlerde Turkuaz Medya Grubu tarafından varlığını sürdürmektedir. Kanalın başında Orhan Cemal Kalyoncu bulunmaktadır. İzleyici olarak her kitleye hitap eden atv kanalı, spor, belgesel, dizi, haber ve film gibi her alanda yayın vermektedir. Geçmişten beri devamlı gelişme gösteren kanal, son dönemlerde verdiği Türkiye Kupası maçları ile ilgi odağı haline gelmiştir. Pembe diziler ile de ön plana çıkan Atv kanalı, son dönemlerde en çok reyting alan kanallar arasında varlığını sürdürmektedir. Yayıncılık hizmetlerine başka bir ek kanal açarak devam etmiştir. Spor ve haber kanalı olarak ayrı bir yol izleyen atv kanalı, A Spor adı altında ek bir kanal daha oluşturmuştur. Bu kanalın amacı genel olarak haber içerikli ve spor içerikli yayınları yayınlamaktır.

Kuruluşundaki sloganı şöyledir: ‘’ATV seyredecekseniz. Kuruluşunda yayınladığı diziler ilgiyle izlenmiş ve kanalın reytinglerini yükseltmiştir. İşte bazı diziler ; Süper Baba, İkinci Bahar, Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Mahallenin Muhtarları, İlişkiler, Gurbetçiler, Sıcak Saatler, Baba Evi, Böyle Mi Olacaktı, Affet Bizi Hocam gibi dizileri yayınlamıştır. Ayrıca 1994’de Siyaset Meydanı yayınlayan kanal ciddi bir izleyici kitlesi oluşmuştur. Kanalın, kuruluşundan 2007 yılına kadar birçok el değiştirmiş bazıları ise şöyledir; Mehmet Emin, Turgay Ciner, Murat Vargı, Ahmet Çalık ve 2007’de Orhan Kemal Kalyoncu’nun satın almasıyla günümüze kadar gelir. Kanal, Turkuaz Medya Grubu bünyesi altındadır ve şu anki sloganı ise şöyledir: ‘’ Yine bir sezon yine bu ATV seyredeceksiniz’’.

 

Yaklaşık beş bin metrekarelik çalışma alanıyla tarihe geçen Atv kanalı, en büyük stüdyoya sahip yayıncı kuruluşudur. Yeniliklerine her gün bir yenisini katan kanal, aynı zamanda Radyo City adlı radyo yayın kanalının da yürütülmesini sağlamaktadır. Çanak antenleri ile hemen hemen her ülkeden ulaşım imkanı sunulmaktadır. Atv canlı yayın için, uydu cihazlarına kanalın sahip olduğu uydu frekanslarının girilmesi yeterli olacaktır. Aynı zaman teknolojinin gelişmesi ile birlikte oraya çıkan bilgisayarlar ve telefonlar aracılığı ile de yayın izlenmektedir. İnternet sitesi üzerinden oluşturulan uygulama ile tek bir işlemle, atv kesintisiz izle imkanı sunulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra çocuklara da hitap etmektedir. Minika Çocuk ve Minika Go kanalları da Turkuaz Medya tarafından uygulamaya konulmuştur. Bugünlerde Kırgın Çiçekler ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizilerle reyting alanında oldukça ilerleme kat etmektedir. Reklamların fazla olmayışı ile de diğer kanallardan farklı bir sunum tekniği uygulanmaktadır.

ATV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı ATV İzleme keyfini yaşayın.

atv canlı, atv canlı yayın, atv canlı izle, atv canli, atv canli yayin, atv izle, atv canlı yayın izle, atv canli izle, atv canlı izle youtube, canlı atv izle, atv dizileri, canlı atv